Megan

Režģa skats:
(0)

Barība meža un ielu putniem - tauku bumbiņas MEGAN 30 gb / 3 kg

10.01€
Barība  meža un ielu putniem -  barojošas tauku bumbiņas - Megan. Barība Megan - tauku bumbiņu formā ir paredzēta barošanai visu gadu meža un ielu putniem. Barība satur augu sēklas, eļļas un graudus. Tauku bumbiņas ir ļoti barojošas, pateicoties lielajam dzīvnieku tauku un zemesr..
(0)

Barība šinšillām Megan Golden Series 1 l / 305 g

2.80€
Barība šinšillām - Megan Golden Series. Bāziska ļoti daudzveidīga barība, kas ir speciāli pielāgota šinšillām kā barības maisījumu, kas ir atrasta dabu vidē un kārumu dodamu priekšroku ar šiem dzīvniekiem. Sastāvdaļas:radziņu koka augļi, saulespuķu sēklas, burkāni kaltēti, bietes, rozīnes, ku..
(0)

Barība vidējiem papagaiļiem Megan 1 l / 650 g

2.80€
Barība vidējiem papagaiļiem - Megan.  Speciāli izveidota,atbrīvota no putekļiem pamat barība  kā vidējiem papagaiļem, tā arī viļņainiem papagaiļiem . Tā satur asorti graudaugi, sēklas, bagāts ar minerālvielām un augstas kvalitātes piedevās. Sastāvdaļas:  balts prosa, sarkana prosa, ..
(0)

Barība ziemas putniem Megan savvaļas dabā 1 kg

2.15€
Pilnvērtīga barība ziemas putniem mežonīgā dabā - Megan. Maisījuma sastāvs tika izstrādāts uz dabu komponentu bāzes, kas ir atrasti dabā. Barības speciāli ir izstrādātas ievērojot prasības putnu barošanā, palīdzēs piedzīvot ziemu teicamā stāvoklī, pateicoties augstai enerģijai, kuru viņa satur Sast..
(0)

Gardums putniem Megan Sticks augļu-medus nūjiņas 90 g

1.50€
Augļu un medus Stics putniem. Megan - putnu ārstēt Putnu nūjasbr Tips: augļi un medus Apraksts Lielisks papildinājums, izvēlētās sastāvdaļas, kas atbilst jūsu gaumei mīļākais. Pašizperēšanās novērš garlaicību un novērš knābju hipertrofiju. Visi produkti satur tikai dabīgas sastāvdaļas, bez kon..
(0)

Grauzēju barība Megan Basic food 20 kg

43.00€
Pilnvertīga pamatbarība grauzējiem - Megan Basic food. Barība tiek izgatavota  no sēklām  un dārzeņiem. Pilnvertīga barība jūras cūciņām, kāmjiem, trušiem  un citiem grauzējiem. Speciāli atlasīti maisījumus graudi,  dārzeņi un augļi. Sastāvdaļas: kviešu granulas,  mieži, k..
(0)

Kārums grauzējiem Megan Sticks augļu un riekstu nūjiņas 90 g

1.50€
Augļu un riekstu Sticks grauzējiem. Megan - kārums grauzējiem. Nūjas grauzējiem un trušiem, kāmjiem, jūrascūciņām, degus, šinšillām. Tips: augļu valrieksts Apraksts Lai jūsu mājdzīvnieka dzīve nebūtu garlaicīga, mēs piedāvājam labības nūjas. Tas ir jūsu dzīvnieka veselības garantija, jo pro..
(0)

Peldēšanas putekļi šinšillām Megan Putekļu vanna 1,5 kg

1.80€
Putekļi šinšilai - cepts, attaukots produkts,kas lieliski tīra dzīvnieka kažokādu. Ir svarīgi izvēlēties pareizo konteineru vannā, dzīvnieki  pārvietojās  brīvi.  Trauciņu ar putekļiem nevar turēt būrī viemēr. Ideālā gadījumā tās būtu jāveic divas vai trīs reizes nedēļā. Tas nodrošinā..
(0)

Pilnvērtīga pamatbarība maziem papagaiļiem Megan 1 l / 770 g

2.80€
Pilnvērtīga pamatbarība maziem papagaiļiem - Megan. Pamata maisījums maziem papagaiļiem, speciāli izveidota un nepiemīt putekļiem. Tā satur asorti graudaugi, sēklas un augstas kvalitātes piedevām. Sastāvdaļas: meža rozes augi, mizoti auzas, prosa, kaņepju sēklas, kraukšķīgi ekstrudēta maizes...
(0)

Pilnvērtīga pamatbarība maziem papagaiļiem Megan 35 l / 27 kg

77.00€
Pilnvērtīga pamatbarība maziem papagaiļiem - Megan. Pamata maisījums maziem papagaiļiem, speciāli izgatavota no putnu mīļākām sēklām. Tā satur asorti graudaugi, sēklas un augstas kvalitātes piedevām. Sastāvdaļas: meža rozes augi, mizoti auzas, prosa, kaņepju sēklas, kraukšķīgi ekstrudēta maizes. ..
(0)

Pilnvērtīga pamatbarība priekš degu Megan Golden Series 1 l / 400 g

2.50€
Pilnvērtīga pamatbarība priekš degu - Megan Golden Series. Pamat daudzveidīga barošana, kas ir speciāli pielāgota pie degu diētas, zems  tauku saturs  un cukura, satur ārstnieciskas zāles, maižu stiebrzāles, dārzeņus, daži speciāli apstrādāti, uzstājošies šo dzīvnieku dabiskā vid..
(0)

Pilnvērtīga pamatbarība trušiem Megan Golden Series 1 l / 500 g

2.60€
Pilnvērtīga pamatbarība  trušiem - Megan Golden Series. Galvenais daudzveidīgs uzturs, kas satur vairāk nekā divdesmit sastāvdaļas, zemu tauku saturu, ir ļoti bagāta ar vitamīniem, īpaši pielāgoti trušiem, kas satur garšaugus, graudaugi, dārzeņi, daži speciāli apstrādāts, kas notiek dabisk..
(0)

Smiltis putniem ar minerālvielām Megan 1l / 1 5kg

1.80€
Smiltis putniem ar minerālvielām - Megan. Smiltis putniem speciāli karsēti produkti, kas sastāv no daļiņām piemērota izmēra, bagāts ar minerālvielām. Smiltis higiēnu un kopšanu un putniem. ieteicams aizstāt smiltīs 2-3 reizes nedēļā, lai nodrošinātu pienācīgu higiēnas šūnas. Sastāvdaļas: minerāli ..
Nav pieejams
(0)

Barība ziemas putniem Saulespuķu sēklas Megan savvaļas dabā 15 kg

48.00€
Pilnvērtīgs maisījums sēklu veidā ir paredzēts putnu barošanai ziemā - Megan.Mīļākais ēdiens, īpaši mazajiem putniem, piemēram, zaļžubītes, riekstkoka, zīlītes. Saulespuķu sēklas satur eļļu, kas nodrošina putniem enerģiju, īpaši nepieciešama stipra sala laikā. Sastāvdaļas: 100% saulespuķu sēklas. ..
(0)

Barība ziemojošiem putniem - tauku Zvaniņš MEGAN 400gr

2.20€
Barība ziemojošiem putniem -  barojošas tauku Zvaniņš ar sēklām - Megan. Barība Megan - tauku Zvaniņa  formā ir paredzēta barošanai visu gadu meža un ielu putniem. Barība satur augu sēklas, eļļas un graudus. Tauku Zvaniņi ir ļoti barojošie, pateicoties lielajam dzīvnieku tauku un..
(0)

Grauzēju barība Megi jūras cūciņam 500g

1.25€
Pilnvertīga pamatbarība jūras cūciņam- Megi.Pateicoties dabiskajā vidē atrodamo sastāvdaļu saturam, tas nodrošina, ka dzīvnieka uztura prasības ir pilnībā izpildītas, labā fiziskā stavoklī un veselīga izskatā. Neizraisa parmērīgu aptaukošanos mazkustīgiem dzīvniekiem. Ēdiens ir lieliski sagremo..
(0)

Grauzēju barība Megi kāmijem 500g

1.25€
Pilnvertīga pamatbarība kāmjiem- Megi.Pateicoties dabiskajā vidē atrodamo sastāvdaļu saturam, tas nodrošina, ka dzīvnieka uztura prasības ir pilnībā izpildītas, labā fiziskā stavoklī un veselīga izskatā. Neizraisa parmērīgu aptaukošanos mazkustīgiem dzīvniekiem. Ēdiens ir lieliski sagremojams u..
(0)

MEGAN koka skaidas pakaiši grauzējiem 12-14 l

1.60€
Megan - mīkstās, dabiski tīras koka skaidas -  pakaiši grauzējiem. Ļoti absorbējošas, bez putekļiem un īpaši žāvētas. Tie ir lieliski piemēroti kā substrāts būra oderēšanai Kopējais svars: 12 - 14 litri Iepakošana: paka..
(0)

MEGAN siens grauzējiem 12-14 l

1.60€
Megan - siens grauzējiem, sastāv no 100% dabīgām augu šķiedrām. Īpašs žāvēšanas process saglabā smaržu svaigumu. Lieliski piemērots gan dzīvnieku barībai, gan pakaišiem. Siens ir papildbarība. Grauzēji ir zālēdāji, tāpēc ir svarīgi viņu uzturā iekļaut sienu. Kopējais svars: 12 - 14 litri Iepakoša..
(0)

Cementejošās smiltis kaķu tualetēm Megi Super Absorbent 5 l

5.80€
Megi Super Absorbent 5l - smiltis kaķu tualetei. Tas ir higiēnisks bentonīnts augstas kvalitātes, kas ir paredzēts mājas kaķiem. Smiltis labi absorbē, uzsūc mītrumu un noverš nepatīkamas smakas. Bentonīts izveido kamoliņus un saguļās granta, kas ir vienkarši un viegli ikdienai izmantošanai. Pielieto..
(0)

Cementejošās smiltis kaķu tualetēm Megi Super Аbsorbent Lavender 5l

5.80€
Megi Super Absorbent Lavender 5l - smiltis kaķu tualetei. Tas ir higiēnisks bentonīnts augstas kvalitātes, kas ir paredzēts mājas kaķiem. Smiltis labi absorbē, uzsūc mītrumu un noverš nepatīkamas smakas. Bentonīts izveido kamoliņus un saguļās granta, kas ir vienkarši un viegli ikdienai izmantošanai...
Parādīt 1 līdz 21 no 21 (lapuses: 1)