Megan

Režģa skats:
(0)

Barība šinšillām Megan Golden Series 1 l / 305 g

2.25€
Barība šinšillām - Megan Golden Series. Bāziska ļoti daudzveidīga barība, kas ir speciāli pielāgota šinšillām kā barības maisījumu, kas ir atrasta dabu vidē un kārumu dodamu priekšroku ar šiem dzīvniekiem. Sastāvdaļas:radziņu koka augļi, saulespuķu sēklas, burkāni kaltēti, bietes, rozīnes, kuk..
(0)

Barība vidējiem papagaiļiem Megan 1 l / 650 g

2.10€
Barība vidējiem papagaiļiem - Megan.  Speciāli izveidota,atbrīvota no putekļiem pamat barība  kā vidējiem papagaiļem, tā arī viļņainiem papagaiļiem . Tā satur asorti graudaugi, sēklas, bagāts ar minerālvielām un augstas kvalitātes piedevās. Sastāvdaļas:  balts prosa, sarkana prosa, ka..
(0)

Barība ziemas putniem Megan bumbiņas 30 pc / 3 kg

8.50€
Barība  ziemas putniem - Megan. Šī skaistā forma - bumbas pārtikas sagatavoti barošanai putnus ziemā. Tā satur augu sēklu, graudu un eļļu. Sastāvdaļas: eļļas augu sēklas, tauki, veseli graudi, kalcija karbonāts, zemesrieksti. Kopējais svars: 30 gab / 3 kg Iepakošana: Bundža..
(0)

Barība ziemas putniem Megan savvaļas dabā 1 kg

1.75€
Pilnvērtīga barība ziemas putniem mežonīgā dabā - Megan. Maisījuma sastāvs tika izstrādāts uz dabu komponentu bāzes, kas ir atrasti dabā. Barības speciāli ir izstrādātas ievērojot prasības putnu barošanā, palīdzēs piedzīvot ziemu teicamā stāvoklī, pateicoties augstai enerģijai, kuru viņa satur Sast..
(0)

Cementejošās smiltis kaķu tualetēm Megi Super Absorbent 5 l

4.60€
Megi Super Absorbent 5l - smiltis kaķu tualetei. Tas ir higiēnisks bentonīnts augstas kvalitātes, kas ir paredzēts mājas kaķiem. Smiltis labi absorbē, uzsūc mītrumu un noverš nepatīkamas smakas. Bentonīts izveido kamoliņus un saguļās granta, kas ir vienkarši un viegli ikdienai izmantošanai. Pielieto..
(0)

Gardums putniem Megan Sticks augļu-medus nūjiņas 90 g

1.20€
Augļu un medus Stics putniem. Megan - putnu ārstēt Putnu nūjasbr Tips: augļi un medus Apraksts Lielisks papildinājums, izvēlētās sastāvdaļas, kas atbilst jūsu gaumei mīļākais. Pašizperēšanās novērš garlaicību un novērš knābju hipertrofiju. Visi produkti satur tikai dabīgas sastāvdaļas, bez konservan..
(0)

Grauzēju barība Megan Basic food 20 kg

31.50€
Pilnvertīga pamatbarība grauzējiem - Megan Basic food. Barība tiek izgatavota  no sēklām  un dārzeņiem. Pilnvertīga barība jūras cūciņām, kāmjiem, trušiem  un citiem grauzējiem. Speciāli atlasīti maisījumus graudi,  dārzeņi un augļi. Sastāvdaļas: kviešu granulas,  mieži, k..
(0)

Kārums grauzējiem Megan Sticks augļu un riekstu nūjiņas 90 g

1.20€
Augļu un riekstu Sticks grauzējiem. Megan - kārums grauzējiem. Nūjas grauzējiem un trušiem, kāmjiem, jūrascūciņām, degus, šinšillām. Tips: augļu valrieksts Apraksts Lai jūsu mājdzīvnieka dzīve nebūtu garlaicīga, mēs piedāvājam labības nūjas. Tas ir jūsu dzīvnieka veselības garantija, jo produkt..
(0)

Peldēšanas putekļi šinšillām Megan Putekļu vanna 1,5 kg

1.80€
Putekļi šinšilai - cepts, attaukots produkts,kas lieliski tīra dzīvnieka kažokādu. Ir svarīgi izvēlēties pareizo konteineru vannā, dzīvnieki  pārvietojās  brīvi.  Trauciņu ar putekļiem nevar turēt būrī viemēr. Ideālā gadījumā tās būtu jāveic divas vai trīs reizes nedēļā. Tas nodrošinā..
(0)

Pilnvērtīga pamatbarība maziem papagaiļiem Megan 1 l / 770 g

2.15€
Pilnvērtīga pamatbarība maziem papagaiļiem - Megan. Pamata maisījums maziem papagaiļiem, speciāli izveidota un nepiemīt putekļiem. Tā satur asorti graudaugi, sēklas un augstas kvalitātes piedevām. Sastāvdaļas: meža rozes augi, mizoti auzas, prosa, kaņepju sēklas, kraukšķīgi ekstrudēta maizes...
(0)

Pilnvērtīga pamatbarība maziem papagaiļiem Megan 35 l / 27 kg

57.00€
Pilnvērtīga pamatbarība maziem papagaiļiem - Megan. Pamata maisījums maziem papagaiļiem, speciāli izgatavota no putnu mīļākām sēklām. Tā satur asorti graudaugi, sēklas un augstas kvalitātes piedevām. Sastāvdaļas: meža rozes augi, mizoti auzas, prosa, kaņepju sēklas, kraukšķīgi ekstrudēta maizes. ..
(0)

Pilnvērtīga pamatbarība priekš degu Megan Golden Series 1 l / 400 g

2.00€
Pilnvērtīga pamatbarība priekš degu - Megan Golden Series. Pamat daudzveidīga barošana, kas ir speciāli pielāgota pie degu diētas, zems  tauku saturs  un cukura, satur ārstnieciskas zāles, maižu stiebrzāles, dārzeņus, daži speciāli apstrādāti, uzstājošies šo dzīvnieku dabiskā vid..
(0)

Pilnvērtīga pamatbarība trušiem Megan Golden Series 1 l / 500 g

2.10€
Pilnvērtīga pamatbarība  trušiem - Megan Golden Series. Galvenais daudzveidīgs uzturs, kas satur vairāk nekā divdesmit sastāvdaļas, zemu tauku saturu, ir ļoti bagāta ar vitamīniem, īpaši pielāgoti trušiem, kas satur garšaugus, graudaugi, dārzeņi, daži speciāli apstrādāts, kas notiek dabisk..
(0)

Cementejošās smiltis kaķu tualetēm Megi Super Аbsorbent Lavender 5l

4.60€
Megi Super Absorbent Lavender 5l - smiltis kaķu tualetei. Tas ir higiēnisks bentonīnts augstas kvalitātes, kas ir paredzēts mājas kaķiem. Smiltis labi absorbē, uzsūc mītrumu un noverš nepatīkamas smakas. Bentonīts izveido kamoliņus un saguļās granta, kas ir vienkarši un viegli ikdienai izmantošanai...
(0)

Grauzēju barība Megi jūras cūciņam 500g

1.40€
Pilnvertīga pamatbarība jūras cūciņam- Megi.Pateicoties dabiskajā vidē atrodamo sastāvdaļu saturam, tas nodrošina, ka dzīvnieka uztura prasības ir pilnībā izpildītas, labā fiziskā stavoklī un veselīga izskatā. Neizraisa parmērīgu aptaukošanos mazkustīgiem dzīvniekiem. Ēdiens ir lieliski sagremo..
(0)

Grauzēju barība Megi kāmijem 500g

1.40€
Pilnvertīga pamatbarība kāmjiem- Megi.Pateicoties dabiskajā vidē atrodamo sastāvdaļu saturam, tas nodrošina, ka dzīvnieka uztura prasības ir pilnībā izpildītas, labā fiziskā stavoklī un veselīga izskatā. Neizraisa parmērīgu aptaukošanos mazkustīgiem dzīvniekiem. Ēdiens ir lieliski sagremojams u..
Parādīt 1 līdz 16 no 16 (lapuses: 1)