Lopbarības maisījumi

Lopbarības maisījumi sadaļa piedāvā plašu produktu klāstu. Jūs atradīsit pareizo produktu savam mājdzīvniekam. Mēs piedāvājam labāko ražotāju produktus!
Režģa skats:
Nav pieejams
(0)

Austeru čaumalas dējējvistām Dolmix Oyta 25kg

25.00€
DOLMIX OYTA - gliemežvāki mājas putniem.Kalcija avots dējējvistam. Uzlabo olu čaumalas kvalitāti un stingrību. Sakarā ar dabisko izcelsmi - premikss labi sagremojams.Kopējais svars: 25 кg Iepakojums: Maiss..
(0)

Papildu minerālbarība cūkām Dolfos Dolmix S universālais maisījums 2 kg

4.20€
Papildbarība sivēniem - Dolmix S, kompensē vitamīnu un minerālvielu nepietiekamību cīkām jebkurā vecuma posmā. Vitamīnu, aminoskābju, minerālvielu un enzima - fitazes sastāvs nodrošina nepieciešamo piedevu vajadzību jebkura veida barībai. Sivēnmātēm lieto reprodukcijas spēju uzlabošanai, MMA profila..
(0)

Papildu minerālbarība dējējvistām Dolfos Dolmix DN brīvā turēšana 2,5 kg

6.90€
Papildbarība  dējējvistām Dolmix DN. Sastāvā ir sabalansēts vitamīnu, aminoskābju, mikro un makro elementu kopums, kas paredzēts dējējvistām. Lietojot ši maisijimu palielinās dējība, olas čaumala kļust cietaka un elastīgāka pret plīsumiem, stimulē olas dzeltenuma krāsas pigmenta veidošanos, pro..
(0)

Papildu minerālbarība Dolfos Dolmix BO nobarojamām govīm 2 kg

4.50€
Papildus minerālbarība maisījums liellopu nobarošanā. Dolmix BO - nodrošina pareizu muskuļu liellopu nobarošanu, kā arī optimālu izmantošanu potenciālo pieaugumu dzīvniekiem. Maisījums tika izmantots pēc sagatavošanas 150 kg ķermeņa svara. Dolmix BO - sastāvā esošie vitamīni un minerālvielas nodrošī..
(0)

Papildu minerālbarība dzīvniekiem Dolfos CALVET 10 kg

18.00€
Universala papildbarība dzīvniekiem - Dolmix Calwet, veido padeves aminoskābes, minerālvielas,  vitamīnus un kalciju. Pozitīva ietekme uz pareizu attīstību dzīvniekiem un to stāvokli, uzlabo garšu un uztura īpašības plūsmu, stimulē apetīti. Dolmix Calwet uzlabo barības izmantojamību un samazina..
(0)

Papildu minerālbarība dzīvniekiem Dolfos CALVET 2 kg

4.00€
Universala papildbarība visiem dzīvniekiem - Dolmix Calwet, veido padeves aminoskābes, minerālvielas, vitamīnus un kalciju. Pozitīva ietekme uz pareizu attīstību dzīvniekiem un to stāvokli, uzlabo garšu un uztura īpašības plūsmu, stimulē apetīti. Dolmix Calwet uzlabo barības izmantojamību un samazin..
(0)

Papildu minerālbarība govīm Dolfos Dolmix BM ar vidējo ražu 10 kg

20.66€
Papildus minerālbarība  govīm ar vidējo izslaukumu - Dolmix BM. Maisījums govim, ar zemo ģenētisko potenciālu un vidējo izslaukumu. Ieteikums lietot:Dolmix BM tā ieteica govīm ar vidējo izslaukumu. Ja nepieciešams: nepilnības konstatētas dažādas vielas organismā, nepilnvērtīgs uzturs, īpa..
(0)

Papildu minerālbarība govīm Dolfos Dolmix BT pret ganību tetāniju 2 kg

4.50€
Papildbarība  govīm - Dolmix BT - ir profilaktiskai lietošanai, lai novērstu vielu maiņas problēmas, kas saistītas ar magnēzija trūkimu. Izmanto, lai noturētu optimālu magnija līmeni pie barošanas režīma maiņas: no kūts uz ganībām pavasarī un no ganībām uz kūti rudenī. Ieteikums lietot: 100 g..
(0)

Papildu minerālbarība govīm Dolfos Dolmix BZ nobarošanai 2 kg

5.00€
Papildus minerālbarības maisījums govīm cietstāvēšanas  periodā -  Dolmix BZ satur vitamīnu kompleksu, mikro un makro elementus. Ieteikums lietot: Dolmix BZ ieteicams govīm cietstāves periodā.  Samazina enerģijas deficītu, novērš rašanos vielmaiņas traucējumu, paaugstina vispārējo ..
(0)

Papildu minerālbarība liellopiem Dolfos Dolmix B visiem vecumiem 2 kg

4.50€
Papildus minerālbarība maisījums liellopiem - Dolmix B. Maisījums ir paredzēts liellopiem visu vecumu. Tā nodrošina būtisku vitamīnus, mikro un makro elementus, kas vajadzīgi pareizai attīstībai un darbībai organismā. Ieteikums lietot: Dolmix B tā ieteica liellopiem jebkuru gadu vecumu. Īpaši iete..
(0)

Papildu minerālbarība mājputniem Dolfos Dolmix D visu veidu 1 kg

2.48€
Papildbarība mājputniem - Dolmix D,esošie vitamīni, aminoskābes un mineralvielas nodrošinaoptimālās organisma funkcijas. Uzlabo barības garšas īpašības un to izmantojamību. Pagarina olu dējības periodu, nodrošina kvalitetīvas čaumalas veidošanos. Noverš vielu maiņas saslimsanas (kanibalismu, pterofā..
Iepriekšpasūtījums
(0)

Papildu minerālbarība piena govīm Dolfos Dolmix BM p + laktācijas laikā 10 kg

26.65€
Papildbarība augstražīgām govīm piena laktācijas laikā - Dolmix BM p+. Papildu barības maisījums ar optimālo vitamīnu saturu  aizsargātā formā, mikro un makroelementi (ieskaitot organisko formu), lopbarības raugu, unikālu kopumu bufera elementu, un garšu - aromātiskām piedevām. Tas ir nepiecieš..
(0)

Papildu minerālbarība sivēniem Dolfos Dolmix P līdz 12 nedēļu vecumam 1,5 kg

4.50€
Papildbarība cūkām līdz 12 nedēļu vecumam (25-30 kg ķermeņa svara) - DOLMIX P, Tā satur vitamīnu kompleksu, makro- un mikroelementiem, kas izpaužas kā neorganisko un aminoskābju helātu veidā, probiotiķiem, fitāzes komplekss fermentu gremošanu, lai atbalstītu pilnu komplektu aminoskābju tādā veidā, k..
(0)

Papildu minerālbarība sivēnmātēm Dolfos Dolmix ML pilnīgs vitamīnu komplekts 2 kg

5.00€
Papildbarība sivenmātēm - Dolfos ML, paredzēts lietošanai sivenmātēm. Papildbarībā esošie vitamīni, aminoskābes, minerālvielas un fitāze nodrošina dzīvnieka pamatbarības pinvērtīgumu un kompensē to trūkumu barībā. Nodrošina pareizas organisma funkcijas sivēniem un sivenmātēm. Dolfos ML uzlabo dzimst..
Iepriekšpasūtījums
(0)

Papildu minerālbarība slaucamām govīm Dolfos Dolmix BM p laktācijas laikā 10 kg

23.65€
Papildu lopbarības minerālu bāzes maisījums piena augstražīgām govīm laktācijas laikā - Dolmix BMp. Maisījums palielinās no piena ražošanas, samazina saturu somatisko šūnu pienā, uzlabo stāvokli, nagiem, uzlabo barības efektivitāti, ir buferizācijas efekts, neitralizējot saturu barības vads, profila..
(0)

Papildu minerālbarība strausiem Dolfos Dolmix BM ar vidējo izslaukumu 2 kg

4.50€
Papildlbarība  govīm ar vidējo izslaukumu - Dolmix BM. Maisījums govs šķirņu, kas ir zems ģenētisko potenciālu un vidējo izslaukumu. Izmantojot pietiekami pilnīgi segtu pamatvajadzības dzīves un ražošanas, tas samazina iespēju trūkumu. Tas ieteicams ganāmpulkos, kas atrodas tradicionālā uzturēš..
Iepriekšpasūtījums
(0)

Papildu minerālbarība strausiem Dolfos Struśmix MR augošiem pusaudžiem 15 kg

74.00€
Papildbarības maisījums  jauniešu izaugsmi no 4 līdz 12 mēnešiem dzīvi. StrausMix MR Tas ļauj jums veikt kvalitatīvu barību strausu fermā  izmantojot publiskos resursus. Premiksam bagātināts ar vitamīniem, makro- un mikroelementiem, atbilstīgi līdzsvarotam, atkarībā no vecuma un turēšanas ..
Iepriekšpasūtījums
(0)

Papildu minerālbarība strausiem Dolfos Struśmix PS no 1 dienas līdz 4 mēnešiem 15 kg

79.00€
Minerāla papildbarība strausiem no 1 dienas līdz 4 mēnešu dzīvē. StrausMix PS Tas ļauj jums veikt kvalitatīvu barību strausu fermā c izmantojot publiskos resursus. Premiksam bagātināts ar vitamīniem, makro- un mikroelementiem, atbilstīgi līdzsvarotam, atkarībā no vecuma un turēšanas periodu. Augstas..
Iepriekšpasūtījums
(0)

Papildu minerālbarība strausiem Dolfos Struśmix R vairošanās periodā 15 kg

74.00€
Minerālā papildbarības maisījums strausa vairošanās sezonā, no janvāra vidus līdz septembra beigām. StrausMix R Tas ļauj jums veikt kvalitatīvu barību strausu fermā c izmantojot publiskos resursus. Premiksam bagātināts ar vitamīniem, makro- un mikroelementiem, atbilstīgi līdzsvarotam, atkarībā no ve..
Iepriekšpasūtījums
(0)

Papildu minerālbarība strausiem Dolfos Struśmix S miera periodā: septembris - janvāris 15 kg

55.22€
Minerālā papildbarība  strausiem šajā atpūtas periodā: no septembra beigām līdz janvāra vidum. StrausMix S Tas ļauj jums veikt kvalitatīvu barību strausu fermā c izmantojot publiskos resursus. Premiksam bagātināts ar vitamīniem, makro- un mikroelementiem, atbilstīgi līdzsvarotam, atkarībā no ve..
(0)

Papildu minerālbarība teļiem Dolfos Dolmix C ietekmē intensīvu 1 kg teļu augšanu un attīstību

3.00€
Paplidbarība teļiem - Dolfos Dolmix C, ir speciāllizēta papildbarība, kura pielietošana pie barības nodrošina  nepieciešamās vielas pareizai teļa attīstībai.  Veicina dzīvmasas pieaugumu, profilaktiski pret vielu maiņas saslimšanam, bremzē bakteriālās dabas slimību ierosinātāju attistību k..
(0)

Papildu minerālbarība zirgiem Dolfos Horsemix Universal kompensē galvenās barības deficītu 2 kg

8.00€
Papildus minerālbarība maisījums visiem zirgiem. Dolmix Horsemix Universal Šis vairāku papildu zāles, kas nodrošina šai struktūrai visu būtisko makro un mikroelementiem, vitamīniem un aminoskābes. Aizpilda komponentus trūkumus pamata plūsmā. deva: Dienas deva: kumeļi 25..
Parādīt 1 līdz 22 no 22 (lapuses: 1)