Režģa skats:
(0)

Dabīgs antibakteriāls tīrīšanas līdzeklis mājdzīvniekiem un mēteļiem telpās Cature PureLab ODOR KILL & ANTI-BACTERIAL 500 ml

7.65€ 8.50€
Dabīgs antibakteriāls tīrīšanas līdzeklis mājdzīvnieku un iekštelpu matiem - Cature PureLab ODOR KILL & ANTI-BACTERIAL.Aizsargājiet savu ģimeni un mājdzīvniekus ar šo pret smaržu un antibakteriālo aerosolu. Izgatavots no labības aminoskābes, kas ir izrādījusies efektīva un droša, to vislabāk izm..
(0)

Mutes skalošana Cature Oral Care Pro Mouthwash 5 ml (30 paciņas)

7.77€ 8.55€
Mutes skalojamais līdzeklis -  Cature Oral Care Pro MouthwashDzeramā ūdens piedeva svaigai elpai, pamatojoties uz hurmas ekstraktu. Zobu tīrīšana nav nepieciešama. 4 dažādas dabīgas sastāvdaļas rūpīgi noņem sliktu elpu. Vienmērīgi izkliedētās ūdenī šķīstošās aktīvās molekulas var notīrīt visus ..
(0)

Ausu kopšanas līdzekļi suņiem un kaķiem Cature Purelab Ear Cleanser 120 ml

6.70€ 7.44€
Kaķu un suņu ausu tīrīšanas līdzeklis - Cature Purelab Ear Cleanser līdzeklis izšķīdina lieko ausu vasku un mājdzīvnieku eļļu un palīdz attīrīt ausu ērces un gružus. Tas nomāc auss kanāla baktērijas, noņem smaku, aizsprosto auss kanālu un atbrīvo auss kanālu jutīgumu un niezi ar tējas koka eļļas dab..
(0)

Zobakmens un nepatīkamas smakas noņēmējs suņiem un kaķiem Cature Oral Care Pro Seaweed Plaque-Stop 40 g

7.52€ 8.35€
Zobakmens un smakas noņemšanas līdzeklis - Cature Oral Care Pro Seaweed Plack-Stop suņiem un kaķiem.Vienkārši vienmērīgi apkaisa mājdzīvnieka barību, lai atsvaidzinātu elpu un cīnītos ar plāksni un zobakmeni. Unikāla divu veidu dabisko sastāvdaļu kombinācija: jūras aļģu un hurmas ekstrakts.Svaiga el..
(0)

Sausais šampūns suņiem un kaķiem Cature PureLab RINSE FREE SHAMPOO 150 ml

6.23€ 6.92€
Sausais šampūns Cature PureLab RINSE FREE SHAMPOO suņiem un kaķiem, kam nav nepieciešama mazgāšana.APRAKSTS:Dabiska formula, bez alkohola, droši laizīt! Izgatavots no dabīgām sastāvdaļām. Ideāli veciem, slimiem mājdzīvniekiem vai mājdzīvniekiem pēc operācijas. Tas noņem smakas un uztur jūsu pet svai..
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)