Czech Republic Products

Režģa skats:
(0)

Gārdums suņiem PERRITOSNACKS Beef Bars ar liellopa gaļu 100 gr.

2.45€
PERRITOSNACKS Beef Bars for dogs.Liellopa gaļas strēmeles.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nelietojiet skābekļa absorbētāju. Nav paredzēts lietošanai..
(0)

Gārdums suņiem PERRITOSNACKS Beef Chips čipsi ar liellopa gaļu 100 gr

2.45€
PERRITOSNACKS Beef Chips for dogs.Čipsi no liellopa gaļas.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nelietojiet skābekļa absorbētāju.Nav paredzēts lietošanai ..
(0)

Gārdums suņiem PERRITOSNACKS Chicken Bars ar vistas gaļu 100 gr.

2.45€
Perritosnacks Chicken Bars. Vistas gaļas strēmeles.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nelietojiet skābekļa absorbētāju.  Nav paredzēts lietoš..
(0)

Gārdums suņiem PERRITOSNACKS Chicken Chips ar vistas gaļu 100 gr.

2.45€
PERRITOSNACKS Chicken Chips for dogs.Čipsi no vistas gaļas.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nelietojiet skābekļa absorbētāju.Nav paredzēts lietošanai..
(0)

Gārdums suņiem PERRITOSNACKS Lamb Bars ar jēra gaļu 100 gr.

2.45€
PERRITOSNACKS Lamb Bars for dogs.Strēmeles ar jēra gaļu.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nelietojiet skābekļa absorbētāju. Derīguma termiņš: skatiet ..
(0)

Gārdumi kaķiem un suņiem PERRITOSNACKS Duck Soft Meat Nibbles, pīles gaļas gabaliņi 50g

1.20€
PERRITOSNACKS Duck Soft Meat Nibbles 100% Gluten Free for cats and dogs.Vītinata pīles gaļas gabaliņi kaķiem un suņiem.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laik..
(0)

Gārdumi kaķiem un suņiem PERRITOSNACKS dental fish snacks, gabaliņi ar lasi 50g

1.20€
PERRITOSNACKS dental fish snacks 100% Gluten Free for cats and dogs.Vītinatie laša gabaliņi kaķiem un suņiem.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nelieto..
(0)

Gārdumi kaķiem un suņiem PERRITOSNACKS duck soft meat cubes, pīles gaļas mīkstie kubiciņi 50g

1.20€
PERRITOSNACKS Duck soft meat cubes 100% Gluten Free for cats and dogs.Vītinata pīles gaļas mīkstie kubiciņi  kaķiem un suņiem.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot ..
Nav pieejams
(0)

Gārdumi kaķiem un suņiem PERRITOSNACKS duck&fish, ar pīli un zivi 50g

1.20€
PERRITOSNACKS Fish with Duck 100% Gluten Free for cats and dogs.Vītinata vistas gaļa ar zivi kaķiem un suņiem.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Neliet..
(0)

Gārdums kaķiem un suņiem PERRITOSNACKS chicken hearts, vistas gaļa 50g

1.20€
PERRITOSNACKS chicken hearts100% Gluten Free for cats and dogs.Vītinatie gārdumiņi no vistas gaļas  kaķiem un suņiem.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu l..
Nav pieejams
(0)

Gārdums kaķiem un suņiem PERRITOSNACKS chicken soft meat cubes, vistas gaļas mīkstie kubiciņi 50g

1.20€
PERRITOSNACKS chicken soft meat cubes 100% Gluten Free for cats and dogs.Vītinatie mīkstie kubiciņi no vistas gaļas  kaķiem un suņiem.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un i..
(0)

Gārdums kaķiem un suņiem PERRITOSNACKS chicken soft meat nibbles, vistas gaļas mīkstie kubiciņi 50g

1.20€
PERRITOSNACKS chicken soft meat nibbles 100% Gluten Free for cats and dogs.Vītinatie mīkstie kubiciņi no vistas gaļas  kaķiem un suņiem.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un..
(0)

Gārdums suņiem un kaķiem PERRITOSNACKS fish with chicken zivis ar vistas gaļu 50 gr

1.20€
PERRITOSNACKS Fish with Chicken 100% Gluten Free for cats and dogs.Vītinata vistas gaļa ar zivi kaķiem un suņiem.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nel..
(0)

Gārdums suņiem PERRITOSNACKS Beef Stripes ar liellopa gaļu 100 gr.

2.45€
 PERRITOSNACKS Beef Stripes for dogs.Liellopa gaļas strēmeles.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nelietojiet skābekļa absorbētāju.Nav paredzēts li..
Nav pieejams
(0)

Gārdums suņiem PERRITOSNACKS Chicken Fillet ar vistas gaļu 100 gr.

2.45€
PERRITOSNACKS Chicken Fillet for dogs.Vistas gaļas filejas. Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nelietojiet skābekļa absorbētāju.Nav paredzēts liet..
(0)

Gārdums suņiem PERRITOSNACKS Duck Bars ar pīles gaļu 100 gr.

2.45€
 PERRITOSNACKS Duck Bars for dogs.Pīļu gaļas strēmeles.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nelietojiet skābekļa absorbētāju.Nav paredzēts lietošana..
(0)

Gārdums suņiem PERRITOSNACKS Duck Fillet no pīles gaļas 100 gr.

2.45€
 PERRITOSNACKS Duck Fillet for dogs.Pīļes gaļas  filejas. Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nelietojiet skābekļa absorbētāju.Nav paredz..
(0)

Gārdums suņiem PERRITOSNACKS Lamb Chips ar jera gaļu 100 gr.

2.45€
PERRITOSNACKS Lamb Chips for dogs.Čipsi no jēra gaļas.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nelietojiet skābekļa absorbētāju.Nav paredzēts lietošanai pārt..
(0)

Gārdums suņiem PERRITOSNACKS Lamb Soft Stripes ar jēra gaļu 100 gr.

2.45€
PERRITOSNACKS Lamb Soft Stripes for dogs.Jēra gaļas mīkstas strēmeles.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nelietojiet skābekļa absorbētāju.Nav paredzēts..
Nav pieejams
(0)

Gārdums suņiem PERRITOSNACKS Turkey Bars ar tītara gaļu 100 gr.

2.45€
PERRITOSNACKS Turkey Bars for dogs.Strēmeles no tītara gaļas.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nelietojiet skābekļa absorbētāju. Derīguma termiņš: ska..
(0)

Gārdums suņiem PERRITOSNACKS Turkey Soft Stripes ar tītara gaļu 100 gr.

2.45€
PERRITOSNACKS Turkey Soft Stripes for dogs.Tītara gaļas mīkstas strēmeles.Veselīga uzkoda, ar zemu tauku saturu, daudz olbaltumvielu. Žāvēts karstā gaisā. 100% dabīgs. Uzglabāt vēsā, sausā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 dienu laikā. Nelietojiet skābekļa absorbētāju.Nav pared..
(0)

Konservi kaķiem PreVital Fillet for adult cats with Salmon in Gravy, lasis mērcē 85 g

0.40€
Konservi kaķiem PreVital Fillet for adult cats with Salmon in Gravy, lasis mērcē 85 g . Jauna PreVital garša dos jūsu kaķim visu, kas viņam ir nepieciešams. 100% pilnvērtīga un sabalansēta barība kaķiem katrā dzīves posmā - no jauniem līdz vecāka gadiem. Produkts satur svarīgus vitamīnus u..
Nav pieejams
(0)

Konservi kaķiem PreVital Pouch for adult cat with Chicken in Jelly, vistas gaļa gaļa želejā 100 g

0.40€
Konservi kaķiem PreVital Pouch for adult cat with Chicken in Jelly, vistas gaļa želejā 100 g. Jauna PreVital garša dos jūsu kaķim visu, kas viņam ir nepieciešams. 100% pilnvērtīga un sabalansēta barība kaķiem katrā dzīves posmā - no jauniem līdz vecāka gadiem. Produkts satur svarīgus vitam..
(0)

Konservi kaķiem PreVital Pouch for adult cat with turkey and rabbit in Jelly, tītara un truša gaļa želejā 100 g

0.40€
Konservi kaķiem PreVital Pouch for adult cat with turkey and rabbit in Jelly, tītara un truša gaļa želejā. Jauna PreVital garša dos jūsu kaķim visu, kas viņam ir nepieciešams.   Ieteikums lietot:Vidēja izmēra kaķim, kas sver no 3 līdz 6 kg, dienā nepieciešami 255 gr līdz 405 gr&n..
Parādīt 1 līdz 24 no 24 (lapuses: 1)