Sausā barība pieaugušiem suņiem Willowy Special Menu ar vistu, liellopa gaļu un dārzeņiem 4 kg

Sausā barība pieaugušiem suņiem Willowy Special Menu ar vistu, liellopa gaļu un dārzeņiem 4 kg

Atsauksmes: 0 8 pārdots. Palikuši tikai100
7.76€
Bez PVN: 6.41€
Ražotājs: Willowy
Modelis: 10008
Pieejamība: Pieejams
Skatīts 1101 reizes

Produkta apraksts

Pilnvertīga sabalansēta  sausā barība pieaugušiem suņiem ar jūtīgu gremošanas sistemu. WILLOWY Special Menu - formula ir ideāli piemērota pareizam barosanas režīmam, kurš neved pie svara problēmam. Barība viegli parvārās ar brīnišķīgu garšu pateicoties rūpīgai ingredientu izvēlei.Atbalsta mērenus energopatēriņus un paredzēts mazaktīviem un sirmiem suņiem, kā arī suņiem arlieko svaru. Tas nesatur mākslīgās krāsvielas, garšu piemetinājumus un antioksidantus.

Raksturojums:

WILLOWY Special Menu - sabalansētas sastāvdaļas palielina suņu noturību pret pilsētu satura nosacījumiem un stresu situācijam, bet speciāli ingredienti un mikroelementi izrada atzinīgu efektu uz vielmaiņu, ļauj panākt brīnišķīgu fizisku formu, greznu vilnu, tīru ādu.

Sastāvdaļas:

Liellopa gaļa, vistas gaļa un gaļas produkti (mājputnu min.10%), eļļas un tauki, alus raugs, zivis un zivju produkti, graudaugi, dārzeņi,  parstrādes produkti minerālvielas, vitamīni, antioksidanti V.N.T. Tas nesatur ģenētiski modificētas sastāvdaļas.

Sastāvdaļas::
Kopproteīns
24%
Koptauki
10%
Koppeļņi
10%
Kopšķiedra
7,9%
Mītrums 10%
Kalcijs 1,5%
Fosfors 1,2%

Atstājiet piekļuvi svaigu, tīru ūdeni. Uzglabāt vēsā un sausā vietā.

Kopējais svars:

20 kg

Iepakošana:

maisiņš

Pilna sausā barība pieaugušiem suņiem. WILLOWY Special Menu sausā barība formula ir ideāls pienācīgu barošanu režīmu, kas neizraisa liekā svara problēmas. Īpaša ēdienkarte pieaugušiem suņiem ar normālu aktivitātes līmeni. Tas nesatur mākslīgās krāsvielas, garšas un antioksidantus.

Raksturojums:

WILLOWY Special Menu Līdzsvarotu sastāvu sastāvdaļām palielina pretestību suņiem nosacījumiem pilsētas saturu un stresa situācijās, un īpaši izvēlēti augi un minerāli pozitīvi ietekmē vielmaiņu, var sasniegt labu fizisko formu, greznu matu, skaidru ādas un labu veselību jūsu suns.

Sastāvdaļas:

Gaļa un gaļas produkti (mājputnu min.10%), eļļas un tauki, raugs, zivis un zivju produkti, graudaugi, dārzeņi, minerālvielas, vitamīni, antioksidanti V.N.T. Tas nesatur ģenētiski modificētus sastāvdaļas.

Sastāvdaļas::
Proteīns 24%
Tauki 10%
Pelnu saturs 10%
Šķiedras 7,9%
Mitrums 3,9%
Kalcijs 1,5%
Fosfors 1,2%

Atstājiet piekļuvi svaigu, tīru ūdeni. Uzglabāt vēsā un sausā vietā.

Kopējais svars:

4 kg

Iepakošana:

maisiņš

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
    Slikti           Labi