Sausā barība pieaugušiem suņiem Willowy High Energy ar jēru un rīsiem 4 kg

Sausā barība pieaugušiem suņiem Willowy High Energy ar jēru un rīsiem 4 kg

Atsauksmes: 0 7 pārdots. Palikuši tikai100
9.70€
Bez PVN: 8.02€
Ražotājs: Willowy
Modelis: 10004
Pieejamība: Pieejams
Skatīts 1143 reizes

Produkta apraksts

Pilnvertīga sausā barība pieaugušiem suņiem. WILLOWY High Energy  - sausā barība, formula ir ideāli piemērota pareizam barošanas režīmam, kurš neved pie svara problēmām.Pilnvertīga un sabalansēta barība jebkādu sugu un izmēru suņiem pie augsta aktivitātes līmeņa, kāarī dzīvojošu ārpus majas suņiem. Augstāka kvalitāte jēras gaļas sekmē augstu barības apgūstamību.Īpašas prebiotiķu šķiedras nodrošina zarnu trakta mikrofloras veselu balansu veselīgu gremošanas sistēmu.Nesatur makslīgas krasvielas, antioksidantus un garšu piemetinajumus.

Raksturojums:

WILLOWY High Energy - sabalansēta ingredientu sastavdaļas paaugstina suņu noturību pret pilsētu satura nosacījumiem un stresu satuācijām, bet speciāli uzlasītās zāles un mikroelementi izrāda atzinīgu efektu uz vielmaiņu, ļauj panākt brīnišķīgu fizisku formu, greznu vilnu, tīru ādu.

Sastāvdaļas:

Gaļa un gaļu  produkti (jēra gaļa min.10%), eļļas un vistas tauki, alus raugs, zivis un zivju produkti,rīsi, graudaugi, dārzeņi, minerālvielas, vitamīni, antioksidanti V.N.T. Tas nesatur ģenētiski modificētas sastāvdaļas.

Sastāvdaļas::
Kopproteīns
30%
Koptauki
14%
Koppeļņi
10%
Kopšķiedra
6,6%
Mītrums 2,2%
Kalcijs 1,2%
Fosfors 1%

Atstājiet piekļuvi svaigu, tīru ūdeni. Uzglabāt vēsā un sausā vietā.

Kopējais svars:

20 kg

Iepakošana:

maisiņš

Pilna sausā barība pieaugušiem suņiem. WILLOWY High Energy sausā barība formula ir ideāls pienācīgu barošanu režīmu, kas neizraisa liekā svara problēmas. Īpaša ēdienkarte pieaugušiem suņiem ar normālu aktivitātes līmeni. Tas nesatur mākslīgās krāsvielas, garšas un antioksidantus.

Raksturojums:

WILLOWY High Energy Līdzsvarotu sastāvu sastāvdaļām palielina pretestību suņiem nosacījumiem pilsētas saturu un stresa situācijās, un īpaši izvēlēti augi un minerāli pozitīvi ietekmē vielmaiņu, var sasniegt labu fizisko formu, greznu matu, skaidru ādas un labu veselību jūsu suns.

Sastāvdaļas:

Gaļa un gaļas produkti (jēra min.10%), eļļas un tauki, raugs, zivis un zivju produkti, graudaugi, dārzeņi, minerālvielas, vitamīni, antioksidanti V.N.T. Tas nesatur ģenētiski modificētus sastāvdaļas.

Sastāvdaļas::
Proteīns 30%
Tauki 10%
Pelnu saturs 10%
Šķiedras 6,6%
Mitrums 2,2%
Kalcijs 1,2%
Fosfors 1%

Atstājiet piekļuvi svaigu, tīru ūdeni. Uzglabāt vēsā un sausā vietā.

Kopējais svars:

4 kg

Iepakošana:

maisiņš

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
    Slikti           Labi