Sausā barība pieaugušiem suņiem Willowy High Energy ar jēru un rīsiem 20 kg

Sausā barība pieaugušiem suņiem Willowy High Energy ar jēru un rīsiem 20 kg

Atsauksmes: 0 26 pārdots. Palikuši tikai100
43.65€
Bez PVN: 36.07€
Ražotājs: Willowy
Modelis: 10003
Pieejamība: Pieejams
Skatīts 2445 reizes

Produkta apraksts

Pilnvertīga sausā barība pieaugušiem suņiem. WILLOWY High Energy  - sausā barība,  formula ir ideāli piemērota pareizam barošanas režīmam, kurš neved pie svara problēmām.Pilnvertīga un sabalansēta barība jebkādu sugu un izmēru suņiem pie augsta aktivitātes līmeņa, kāarī dzīvojošu ārpus majas suņiem. Augstāka kvalitāte jēras gaļas sekmē augstu barības apgūstamību.Īpašas prebiotiķu šķiedras nodrošina zarnu trakta mikrofloras veselu balansu veselīgu gremošanas sistēmu.Nesatur makslīgas krasvielas, antioksidantus un garšu piemetinajumus.

Raksturojums:

WILLOWY High Energy - sabalansēta ingredientu sastavdaļas paaugstina suņu noturību pret pilsētu satura nosacījumiem un stresu satuācijām, bet speciāli uzlasītās zāles un mikroelementi izrāda atzinīgu efektu uz vielmaiņu, ļauj panākt brīnišķīgu fizisku formu, greznu vilnu, tīru ādu.

Sastāvdaļas:

Gaļa un gaļu  produkti (jēra gaļa min.10%), eļļas un vistas tauki, alus raugs, zivis un zivju produkti,rīsi, graudaugi, dārzeņi, minerālvielas, vitamīni, antioksidanti V.N.T. Tas nesatur ģenētiski modificētas sastāvdaļas.

Sastāvdaļas::
Kopproteīns
30%
Koptauki
16%
Koppeļņi
10%
Kopšķiedra
6,6%
Mītrums 2,2%
Kalcijs 1,2%
Fosfors 1%

Atstājiet piekļuvi svaigu, tīru ūdeni. Uzglabāt vēsā un sausā vietā.

Kopējais svars:

20 kg

Iepakošana:

maisiņš

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
    Slikti           Labi