Hubertus Gold

Režģa skats:
(0)

Konservi suņiem Hubertus Gold Beef & Ente - liellopu un pīļu gaļa 800 g

3.05€
Konservi suņiem Hubertus Gold Beef&Ente - liellopu un pīļu gaļa.  Apvienojot liellopu un pīļu gaļas ar veselīgiem pastinakiem un vitamīniem bagātiem burkāniem, jūsu suns saņems garšīgu un barojošu pilnvertīgu uzturu. Gaļas saturs kas pārsniedz 60%, liecina par izcilo kvalitāti. Pievienojot ..
(0)

Konservi suņiem Hubertus Gold Beef pure & Potato ar liellopa gaļu un kartupeļiem 800 g

3.05€
Konservi suņiem Hubertus Gold - liellopu  gaļa un viegli sagremojamas kartupeļi. Suņu barība bez kukurūzas  ir tikai viens proteīna avots, un tāpēc ir ideāli piemērots diētām. Līnseklas eļļa  suns saņem būtiskas, nepiesātinātās taukskābes. Ieteikums lietot: Faktiskie uztura vajadzī..
(0)

Konservi suņiem Hubertus Gold Lamb & Potato ar jēru, kartupeļiem, biešu un linsēklu eļļu 800 g

3.05€
Konservi suņiem Hubertus Gold - Jēra gaļa un kartupeļi. Garšīgs jērs un kartupeļi ir viegli sagremojama un  augstas kvalitātes Hubertus Gold. Garšīgi svaiga bietes bagāti ar vitamīniem. Bez graudaugiem tādējādi piemērota jutīgiem suņiem. Linsēklu eļļa. Ieteikums lietot: Faktiskie uztura vaja..
(0)

Konservi suņiem Hubertus Gold Poultry & Rice ar mājputniem un rīsiem 800 g

3.05€
Konservi suņiem Hubertus Gold - mājputnu gaļa ar rīsiem un ābolu-bumbieru kompotu.  Viegli sagremojama un augstas kvalitātes pilnvertīga barība. Svarīgas minerālvielas, vitamīni un taukskābes, lai nodrošinātu labāku veselību Ieteikums lietot: Faktiskie uztura vajadzības individuāli atšķiras ..
(0)

Konservi suņiem Hubertus Gold Rabbit & Chicken ar trušiem un vistu 800 g

3.05€
Konservi suņiem Hubertus Gold - truša  gaļa ar prosa un burkāniem .  Svarīgi vitamīni un minerālvielas sola veselīgu spīdumu kažokādas.  Īpaši viegli sagremojama Pilnvērtīga barība ar labāko gaļu un subproduktiem no  truša. Ieteicama suņiem, kuriem ir alerģija vai paaugstināta ju..
(0)

Konservi suņiem Hubertus Gold Rumen & Oat flakes no liellopa gaļas un kviešu dīgļiem 800 g

3.05€
Konservi suņiem Hubertus Gold - liellopu spurekļis  un linsēklu eļļu.  Liels spurekļa  īpatsvars, ir bagāts ar dzīvnieku proteīnu, nodrošina  suni ar daudz svarīgām augu  barības vielām. Veselīgas, viegli sagremojamas auzu pārslas apmierina ikdienas prasības pēc ogļhidrātiem..
(0)

Konservi suņiem Hubertus Gold Turkey pure Rice ar tītaru un rīsiem 800 g

3.05€
Konservi suņiem Hubertus Gold -  tītara gaļa un  rīsi. Zema tauku satura  tītara gaļa,  rīsi un linsēklu  eļļa, piemērota jūtigim suiem. Viegli sagremojama  un augstas kvalitātes pilnvērtīga barība. Ieteikums lietot: Faktiskie uztura vajadzības individuāli atšķiras at..
(0)

Konservi suņiem Hubertus Gold Wildschwein ar meža cūku un kastaņiem 800 g

3.05€
Konservi suņiem Hubertus Gold Wildschwein  - kuiļa gaļa, kastaņi un viegli sagremojamas kartupeļi. Apvienojot mežacūkas ar vitamīniem bagātiem saldajiem kartupeļiem un kastaņiem, jūsu suns saņems garšīgu un barojošu pilnvertīgu uzturu. Gaļas saturs kas pārsniedz 60%, liecina par izcilo kvalitāt..
Parādīt 1 līdz 8 no 8 (lapuses: 1)