CooKing

Režģa skats:
(0)

Sausā barība kucēniem CooKing GRAIN FREE PUPPIES RECEPT DAILY MENU 12 kg

48.85€
CooKing Dog Puppys - Pilnvertīga sausā barība suņiem, pagatavota no svaigas gaļas. Barība izstrādāta speciāli suņiem,kas dzīvo dzīvokļos vai mājās. Nesatur graudaugu un konservantus. Bagatīnāts ar Omega3. Sastāvs: Gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (svaiga putnu gaļa vismaz 25%), kartupeļu ..
(0)

Sausā barība pieaugušiem suņiem CooKing GRAIN FREE LAMB RECIPE DAILY MENU ar jēru 12 kg

46.00€
CooKing Lamb recipe daily menu - pilnnvertīga sausā barība pieaugušiem suņiem. Formula pieaugušiem suņiem ar augstākajiem standartiem un ir izgatavots no vislabākajiem sastavdaļām. Nesatur graudaugu un konservantus. Bagatīnāts ar Omega 3. Sastāvs: Gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (jēra gaļa vi..
(0)

Sausā barība pieaugušiem kaķiem CooKing GRAIN FREE CHICKEN RECIPE DAILY MENU ar vistu 8 kg

32.00€
CooKing chicken recipe daily menu - Pilnvertīga sausā barība kaķiem, pagatavota no svaigas gaļas. Barība izstrādāta speciāli kaķiem,kas dzīvo dzīvokļos vai mājās. Nesatur graudaugu. Sastāvs: Gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (svaiga vistas gaļa vismaz 20%), kartupeļu ciete, pākšaugi, vist..
(0)

Sausā barība pieaugušiem sterilizētiem kaķiem CooKing GRAIN FREE STERILIZED RECIPE DAILY MENU 8 kg

32.00€
COOKING STERILIZED RECIPE DAILY MENU - Pilnvertīga sausā barība sterilizētiem  kaķiem, pagatavota no svaigas gaļas. Barība izstrādāta speciāli  sterilizētiem kaķiem,kas dzīvo dzīvokļos vai mājās. Nesarur graudaugu. Sastāvs: Gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (svaiga vistas gaļa vismaz ..
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)