Necon

Režģa skats:
Nav pieejams
(0)

SALMOIL recipe 5 - Coat Beauty Complementary food for cats and dogs - laša eļļa ādas un spalvas veselībai kaķiem un suņiem 250 ml

9.50€
SALMOIL recipe - 5 Coat Beauty. Norwegian salmon oil enrished with linseed oil and Omega 3 from selected ingredients. SALMOIL recepte Nr.5 - vesela āda.EĻĻAS UN OMEGA-3Omega-3 taukskābju labvēlīgā ietekme uz ādas, locītavu, nieru veselību un uzlabot  kognitīvās funkcijas, ko pierāda klīnis..
Nav pieejams
(0)

SALMOIL recipe 6 - Joints Wellness Complementary food for cats and dogs - laša eļļa locitāvu veselībai kaķiem un suņiem 250 ml

13.00€
SALMOIL recipe - 6 Joints Wellness. Norwegian salmon oil enrished with new zealand green lipped mussel. SALMOIL recepte Nr.6 - veseli locitāvi. Norvēģijas laša eļļa, kas bagātināta ar Jaunzēlandes zaļo gliemeņu.Omega-3 taukskābju labvēlīgā ietekme uz ādas, locītavu, nieru veselību un uzlabot&n..
(0)

Sausā barība pieaugušiem suņiem ATLETIC Dog Lamb & Rice ar jēru un rīsiem 15 kg

61.00€
 ATLETIC DOG LAMB & RICE Complete food for dogs - pilnvertīga sausā barība pieaugušiem suņiem ar jēra gaļu un rīsiem. ideāli saskaņots vitamīnu un minerālvielu kompleksa līdzsvars;sastāvs satur viegli sagremojamus proteīnus, ogļhidrātus un citas kvalitatīvas sastāvdaļas, kas nodrošina ..
Nav pieejams
(0)

Sausā barība pieaugušiem suņiem NECON no gluten turkey and rice - bez glutena tītara gaļa ar rīsiem 12 kg

44.00€
Sausā, pilnvertīga barība pieaugušiem suņiem NECON no gluten turkey and rice  - bez glutena ar tītara gaļu un rīsiem.  Piemērots lielākajai daļai mājdzīvnieku suņu. Galvenais olbaltumvielu avots barības sastāvā ir tītara gaļa, kurai piemīt hipoalerģiskas īpašības. Papildu olbaltumvielu avo..
(0)

Sausā pilnvertīga barība pieaugušiem suņiem NECON No Gluten Cervo tasty wild recipe with deer meat, potatoes and rice - bez glutena, brieža gaļa ar kartupeļiem un rīsiem 12 kg

53.00€
Sausā pilnvērtīgā barība pieaugušiem suņiem NECON No Gluten Cervo tasty wild recipe with deer meat, potatoes and rice - bez lipekļa ar brieža gaļu, kartupeļiem un rīsiem. Brieža gaļa, kartupeļi un rīsi bezglutēna pilnvērtīga sausā barība visu šķirņu pieaugušiem suņiem. Super-premium barības oriģināl..
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)
" class="form-control">