Necon

Režģa skats:
(0)

SALMOIL recipe 2 Intestinall wellness Complementary food for cats and dogs - zarnu veselība kaķiem un suņiem 250 ml

9.50€
SALMOIL recipe - 2 IntestinalI Wellness. SALMOIL recepte Nr.2 - zarnu veselība. Norvēģijas laša eļļa. Uzturabagātinātājs kaķiem un suņiem.   Norvēģijas laša eļļa, bagātināta ar krilu. Receptes galvenā iezīme slēpjas divos dažādos Omega-3 avotos: laša eļļā un krilā, kam savukārt i..
(0)

SALMOIL recipe 4 Odor Control Complementary food for cats and dogs - smakas kontrole kaķiem un suņiem 250 ml

9.50€
SALMOIL recipe - 4 Odor Control. SALMOIL recepte Nr.4 - smakas kontrole. Norvēģijas laša eļļa. Uzturabagātinātājs kaķiem un suņiem.Norvēģijas laša eļļa, kas bagātināta ar Ascophyllum nodosum jūraszālēm. Dabisks Omega-3 un E vitamīna avots mājdzīvniekiem, kas dzīvo dzīvokļos un ciešā kontak..
Nav pieejams
(0)

SALMOIL recipe 5 - Coat Beauty Complementary food for cats and dogs - laša eļļa ādas un spalvas veselībai kaķiem un suņiem 250 ml

9.50€
SALMOIL recipe - 5 Coat Beauty. Norwegian salmon oil enrished with linseed oil and Omega 3 from selected ingredients. SALMOIL recepte Nr.5 - vesela āda.EĻĻAS UN OMEGA-3Omega-3 taukskābju labvēlīgā ietekme uz ādas, locītavu, nieru veselību un uzlabot  kognitīvās funkcijas, ko pierāda klīnis..
Nav pieejams
(0)

SALMOIL recipe 6 - Joints Wellness Complementary food for cats and dogs - laša eļļa locitāvu veselībai kaķiem un suņiem 250 ml

13.00€
SALMOIL recipe - 6 Joints Wellness. Norwegian salmon oil enrished with new zealand green lipped mussel. SALMOIL recepte Nr.6 - veseli locitāvi. Norvēģijas laša eļļa, kas bagātināta ar Jaunzēlandes zaļo gliemeņu.Omega-3 taukskābju labvēlīgā ietekme uz ādas, locītavu, nieru veselību un uzlabot&n..
(0)

SALMOIL recipe 6 - Joints Wellness Complementary food for cats and dogs - laša eļļa locitāvu veselībai kaķiem un suņiem 500 ml

21.00€
SALMOIL recipe - 6 Joints Wellness. Norwegian salmon oil enrished with new zealand green lipped mussel. SALMOIL recepte Nr.6 - veseli locitāvi. Norvēģijas laša eļļa, kas bagātināta ar Jaunzēlandes zaļo gliemeņu.Omega-3 taukskābju labvēlīgā ietekme uz ādas, locītavu, nieru veselību un uzlabot&n..
(1)

Sausā barība kucēniem ATLETIC Dog Puppy 15 kg

58.00€
 ATLETIC PUPPY - cūkgaļa ar rīsiem, pilnvērtīga sausā barība kucēniem vidējo un lielo šķirņu junioriem, kā arī grūsnām un laktējošām kucēm. Diētas suņiem ar dažādu aktivitātes līmeni un fizisko aktivitāti;Rūpīgi izvēlēts vitamīnu un minerālvielu kompleksa līdzsvars;Sastāvs satur viegli sag..
(0)

Sausā barība pieaugušiem suņiem ATLETIC Dog Lamb & Rice ar jēru un rīsiem 15 kg

61.00€
 ATLETIC DOG LAMB & RICE Complete food for dogs - pilnvertīga sausā barība pieaugušiem suņiem ar jēra gaļu un rīsiem. ideāli saskaņots vitamīnu un minerālvielu kompleksa līdzsvars;sastāvs satur viegli sagremojamus proteīnus, ogļhidrātus un citas kvalitatīvas sastāvdaļas, kas nodrošina ..
(0)

Sausā barība pieaugušiem suņiem NECON no gluten turkey and rice - bez glutena tītara gaļa ar rīsiem 12 kg

49.00€
Sausā, pilnvertīga barība pieaugušiem suņiem NECON no gluten turkey and rice  - bez glutena ar tītara gaļu un rīsiem.  Piemērots lielākajai daļai mājdzīvnieku suņu. Galvenais olbaltumvielu avots barības sastāvā ir tītara gaļa, kurai piemīt hipoalerģiskas īpašības. Papildu olbaltumvielu avo..
(0)

Sausā pilnvertīga barība pieaugušiem suņiem NECON No Gluten Cervo tasty wild recipe with deer meat, potatoes and rice - bez glutena, brieža gaļa ar kartupeļiem un rīsiem 12 kg

53.00€
Sausā pilnvērtīgā barība pieaugušiem suņiem NECON No Gluten Cervo tasty wild recipe with deer meat, potatoes and rice - bez lipekļa ar brieža gaļu, kartupeļiem un rīsiem. Brieža gaļa, kartupeļi un rīsi bezglutēna pilnvērtīga sausā barība visu šķirņu pieaugušiem suņiem. Super-premium barības oriģināl..
Parādīt 1 līdz 9 no 9 (lapuses: 1)