Alsa-Hundewelt

Režģa skats:
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Beef&Rice liellopa gaļa ar rīsiem 800 g

3.25€
Konservi suņiem ALSA NATURE Beef&Rice - garšīgā edienkarte ir veidota no vērtīgiem subproduktiem, piemērām, sirds, plaušām, spurekļa un aknām, kas ir īpaši bagāti ar olbaltumvielām un barības vielām. Ikdienas nepieciešamību pēc ogļhidrātiem sedz, pievienojot viegli sagremojamus pilngraudu r..
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Bison, ar bizona gaļu 800 g

3.25€
Konservi suņiem ALSA NATURE Bison with parsnip,apple - ēdienkarte bez graudiem ar smalkāko bizonu gaļu. Veselīgai noapaļošanai tiek pievienotas bietes, kas bagātas ar vitamīniem un stiprina imunsistēmu. Izvelne iegust augļu piezimi no ābola. Sastāvs:  30% bizonu gaļa, 30% liellopu gaļa, ..
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Duck, ham, spinach - ravioli, ar pīles gaļu, šķiņķi, spināti 800 g

3.25€
Konservi suņiem ALSA NATURE - pīles gaļa, šķiņķis,spināti. Veselīga gardēžu maltīte ar labākajām olbaltumvielām no maigas pīles. Kombinācija ar smalku šķiņķi, gardiem spinātu ravioliem nodrošina daudzas svarīgas minerālvielas un vitamīnus. Tas ir īsta delikatese, kas arī ir viegli sagremojama. ..
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Veal - Meal ar teļa gaļu 800 g

3.25€
Konservi suņiem ALSA NATURE Veal - Meal parsley, potato and pumpkin - teļa gaļa ar kartupeļiem un ķirbi.Gardēžu pārsteigums ar maigo teļa gaļu, kartupeļiem un ķirbi - brīnišķīga sulīga konsistencē. Pilna ēdienkarte ir bagātināta ar alveju - dabīgu augu izcelsmes produktu, kas nodrošina jūs..
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Venison&Rabbit Senior ar medījumu un truša gaļu 800 g

3.25€
Konservi suņiem ALSA NATURE Venison&Rabbit Senior with potato and dandelion - ar medijumu, trusi, kartupeļiem un pienenem.Garšīga un pilnvērtīga diēta suņiem spēka gados - nav apgrūtinoša un ir viegli sagremojama. Sirsnīga  spēle un garšīgs trusis kopā ar kartupeļiem un vitamīniem..
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lapuses: 1)