Alsa-Hundewelt

Režģa skats:
(0)

Konservi suņiem Alsa Natural Love Lamb&Granberries ar jēra gaļu un dzērvenēm 300g

1.32€
Konservi suņiem Alsa natural Love-  jēra gaļa ar dzērvenēm un spagetti. Ļoti veselīga formula ar vitamīniem bagātām dzērvenēm un linsēklu eļļu, tā ir ļoti absorbējama un nodrošina visu svarīgo uzturvielu līdzsvarotu maisījumu. Ieteikums lietot: pieaugušiem suņiem ķermeņa svars: ..
(0)

Konservi suņiem Alsa Natural Love Ente&Hirse 300g

1.32€
Konservi suņiem Alsa natural Love -  pīle, rīsi, ananāsi, prosa. Sulains baudījums - garšīgi gabaliņi ar maigu pīles gaļu apvienojumā ar veselīgu prosu, vārītiem rīsiem un veselīgu saflora eļļu nodrošina daudz vērtīgu olbaltumvielu, kā arī nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas. Pievienojot v..
(0)

Konservi suņiem Alsa Natural Love Lamb&Brokkoli ar jēra gaļu un brokoļiem 300g

1.32€
Konservi suņiem Alsa natural Love -  jēra gaļa, brokoļi. Brīnišķīgs dabas svaigums - sulīga garša, satur tikai garšīgu jēru kā gaļas olbaltumvielu nesēju. Prosa, brokoļi un ķimenes kopā ar augstas kvalitātes melnj sēklu eļļu satur būtiskus vitamīnus, mineralvielas un mikroelementus.  Iete..
(0)

Konservi suņiem Alsa Natural Love Wildbret & Kartoffel 300g

1.32€
Konservi suņiem Alsa natural Love -  brieža gaļa, kartupeļi. Mīļākais pilnvertīgais ēdiens, veselīgai lutināšanai! Koservi gatavoti no augstas kvalitātes medījumu gabaliem, kartupeļiemun dzērvenēm, garšo nesalīdzinami garšīgi - it kā svaigi no gardēžu virtuves.Garšīga maltīte ar vērtīgu linsēkl..
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)