Alsa-Hundewelt

Režģa skats:
Nav pieejams
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Beef&Rice liellopa gaļa ar rīsiem 800 g

3.99€
Konservi suņiem ALSA NATURE Beef&Rice - garšīgā edienkarte ir veidota no vērtīgiem subproduktiem, piemērām, sirds, plaušām, spurekļa un aknām, kas ir īpaši bagāti ar olbaltumvielām un barības vielām. Ikdienas nepieciešamību pēc ogļhidrātiem sedz, pievienojot viegli sagremojamus pilngraudu r..
Nav pieejams
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Bison, ar bizona gaļu 800 g

3.99€
Konservi suņiem ALSA NATURE Bison with parsnip,apple - ēdienkarte bez graudiem ar smalkāko bizonu gaļu. Veselīgai noapaļošanai tiek pievienotas bietes, kas bagātas ar vitamīniem un stiprina imunsistēmu. Izvelne iegust augļu piezimi no ābola. Sastāvs:  30% bizonu gaļa, 30% liellopu gaļa, ..
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Chicken, pear - ar vistu, un bumbieriem 800 g

3.99€
Konservi suņiem ALSA NATURE Chicken, pear - ar vistu, un bumbieriem 800 gLabākā, sertificēta vistas gaļa ar dabiski veselīgiem piedevām. 35% vistas gaļa, 30% liellopu gaļa, 26% buljona,1% minerālvielas. Analītiskie komponenti: Kopproteīna 10,8%, koptauku 4,5%, koppelni 2,3%, kokšķiedras 0,4%, mit..
Nav pieejams
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Deer with sweet potato, ar brieža gaļu un kartupeļiem 800 g

3.99€
Konservi suņiem ALSA NATURE Deer with sweet potato -  produkts bez graudiem ar brieža gaļu, kartupeļiem un kastaņiem. Veselīgā ēdienkarte gardēžiem ir veidota no gardas ziemeļbrieža gaļas un tāpēc satur īpaši augstas kvalitātes olbaltumvielas. Tāpat kā kastaņos, arī saldajos kart..
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Duck, ham, spinach - ravioli, ar pīles gaļu, šķiņķi, spināti 800 g

3.99€
Konservi suņiem ALSA NATURE - pīles gaļa, šķiņķis,spināti. Veselīga gardēžu maltīte ar labākajām olbaltumvielām no maigas pīles. Kombinācija ar smalku šķiņķi, gardiem spinātu ravioliem nodrošina daudzas svarīgas minerālvielas un vitamīnus. Tas ir īsta delikatese, kas arī ir viegli sagremojama. ..
Nav pieejams
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Lamb & Noodle,carrot, ar jēru, nūdelem, burkāniem 800 g

3.99€
Konservi suņiem ALSA NATURE - Jēra gaļa, nūdeles, burkāni. Dieta ar zemu tauku saturu kas ir īpaši viegla sagremojama un  augstas kvalitātes. ALSA NATURE  jēra gaļa ar nūdelem un burkāniem, nodrošina daudz barības vielu un celtniecības materiālu, piemēram, dabiskos A,B,C,E vitamīnus u..
Nav pieejams
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Ostrich with potato and broccoli, ar strausu gaļu, kartupeļiem un brokoļi 800 g

3.99€
Konservi suņiem ALSA NATURE - ar strausu un mājputnu gaļu, brokoļiem. Veselīga un viegli sagremojamā visa ēdienkarte piedāvā gardu strausu un mājputnu gaļu un subproduktus, kā arī hipoalerģiskus kartupeļus, vitamīniem  bagātus brokoļus un auksti spiestu saflora eļļu. Suņiem, kas nepanes gr..
Nav pieejams
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Turkey with pear - ar tītara gaļu,un bumbieriem 800 g

3.99€
Konservi suņiem ALSA NATURE Turkey with pear - ar tītara  gaļu,un bumbieriem 800 gGaršīga un pilnvērtīga diēta suņiem - nav apgrūtinoša un ir viegli sagremojama. Ļoti labi pētnieciskām dietām un ar diētu saistītai paaugstinātai jūtībai, kā arī suņiem, kuri nepanes citus dzīvnieku olbaltumv..
Nav pieejams
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Veal - Meal ar teļa gaļu 800 g

3.99€
Konservi suņiem ALSA NATURE Veal - Meal parsley, potato and pumpkin - teļa gaļa ar kartupeļiem un ķirbi.Gardēžu pārsteigums ar maigo teļa gaļu, kartupeļiem un ķirbi - brīnišķīga sulīga konsistencē. Pilna ēdienkarte ir bagātināta ar alveju - dabīgu augu izcelsmes produktu, kas nodrošina jūs..
Nav pieejams
(0)

Konservi suņiem ALSA NATURE Wild&Rabbit Senior ar medījumu un truša gaļu 800 g

3.99€
Konservi suņiem ALSA NATURE Wild&Rabbit Senior with potato and dandelion - ar medijumu, trusi, kartupeļiem un pienenem.Garšīga un pilnvērtīga diēta suņiem spēka gados - nav apgrūtinoša un ir viegli sagremojama. Sirsnīga  spēle un garšīgs trusis kopā ar kartupeļiem un vitamīniem ba..
(0)

Konservi suņiem ALSA Nature Food Love Dog Adult Huhn mit Quinoa - vista ar kvinoju 300g

1.80€
Konservi suņiem ALSA Nature Food Love Dog Adult Huhn mit Quinoa - vista ar kvinoju, ķirbi un brokoļiem. Pilnvērtīga barība pieaugušiem suņiem.Sastāvdaļas: 60% vistas gaļa (sastāv no vistas sirdīm, vistas gaļas, vistas aknām, vistas guzas, vistas kakliņi), buljons 27,3%, kvinoja 4%, ķirbis 4%,..
(0)

Konservi suņiem ALSA Nature Food Love Dog Adult Kalb mit Quinoa - teļš ar kvinoju 300g

1.80€
Konservi suņiem ALSA Nature Food Love Dog Adult Kalb mit Quinoa - teļš ar kvinoju, kāpostiem un āboliem. Pilnvērtīga barība pieaugušiem suņiem.Sastāvdaļas: 60% teļa gaļa (sastāv no teļa sirdīm, teļa plaušām, teļa gaļas gaļas),27,3% buljons, 4% kvinoja, 4% kāposti, 3% āboli, 1% minerālvielas, ..
(0)

Konservi suņiem ALSA Nature Food Love Dog Adult Lamm mit Amaranth - jērs ar amarantu 300g

1.80€
Konservi suņiem ALSA Nature Food Love Dog Adult Lamm mit Amaranth - jērs ar amarantu, topinambūru un vīģiem. Pilnvērtīga barība pieaugušiem suņiemSastāvdaļas: 60% jēra (sastāv no jēra sirdīm, jēra gaļas, jēra aknām, jēra plaušas, jēra kūka), buljons 27,3%, amarants 4%, vīģes 4%, topinambūrs 3..
(0)

Konservi suņiem ALSA Nature Food Love Dog Adult Pute mit Amaranth - tītars ar amarantu 300g

1.80€
Konservi suņiem ALSA Nature Food Love Dog Adult Pute mit Amaranth - tītars ar amarantu, kartupeļiem un mango. Pilnvērtīga barība pieaugušiem suņiemSastāvdaļas: 60% tītara (sastāv no tītara sirds, tītara gaļas, tītara aknām, tītara kuņģi, tītara kakliņi), buljons 27,3%, amarants 4%, saldais ka..
(0)

Konservi suņiem ALSA Nature Food Love Dog Adult Rind mit Amaranth - liellops ar amarantu 300g

1.80€
Konservi suņiem ALSA Nature Food Love Dog Adult Rind mit Amaranth - liellops ar amarantu, kartupeļiem un ogām. Pilnvērtīga barība pieaugušiem suņiem.Sastāvs: 60% liellopu gaļas (sastāv no liellopa sirdīm, liellopa gaļas, liellopa plaušām, liellopa aknām, liellopa vēdera), 27,3% buljona, 4% amaranta,..
Parādīt 1 līdz 15 no 15 (lapuses: 1)