ПАН КОТ

Režģa skats:
(0)

Konservi kaķiem ПАН КОТ ar sulīgu jēru mērcē 100 g x 24 gab

7.20€
ПАН КОТ® ar sulīgu jēru mērcē - pilnvērtīga konservētā barība kaķēniem. Sastāvs: gaļa un subprodukti dzīvnieku izcelsmes ne mazāk kā 82% (ieskaitot jēra gaļu ne mazāk kā 4%), ekstrudēti kvieši, zivis, vistas skrimšļi (kolagēna avots), vitamīnu-minerālu-aminoskābju komplekss, taurīns. Nesatur au..
(0)

Konservi kaķiem ПАН КОТ ar sulīgu liellopa gaļu mērcē 100 g x 24 gab

7.20€
ПАН КОТ® ar sulīgu liellopa gaļu mērcē - pilnvērtīga konservētā barība pieaugušiem kaķiem. Sastāvs: gaļa un subprodukti dzīvnieku izcelsmes ne mazāk kā 80% (ieskaitot gaļas liellopu gaļu ne mazāk kā 4%), izspiesti kvieši, zivis, vistas skrimšļi (kolagēna avots), vitamīnu-minerālu-aminoskābju komple..
(0)

Konservi kaķiem ПАН КОТ ar sulīgu tītaru mērcē 100 g x 24 gab

7.20€
ПАН КОТ® ar sulīgu tītaru mērcē - pilnvērtīga konservētā barība pieaugušiem kaķiem. Sastāvs: Gaļa un subprodukti dzīvnieku izcelsmes ne mazāk kā 80% (ieskaitot tītara gaļu ne mazāk kā 4%), ekstrudēti kvieši, zivis, vistas skrimšļi (kolagēna avots), vitamīnu-minerālu-aminoskābju komplekss, taurīns. N..
(0)

Konservi kaķiem ПАН КОТ ar sulīgu trušu mērcē 100 g x 24 gab

7.20€
ПАН КОТ® ar sulīgu trušu mērcē - pilnvērtīga konservētā barība pieaugušiem kaķiem .Sastāvs: Gaļa un subprodukti dzīvnieku izcelsmes ne mazāk kā 80% (ieskaitot trušu gaļu ne mazāk kā 4%), ekstrudēti kvieši, zivis, vistas skrimšļi (kolagēna avots), vitamīnu-minerālu-aminoskābju komplekss, taurīns. Nes..
(0)

Konservi kaķiem ПАН КОТ ar sulīgu vistu mērcē 100 g x 24 gab

7.20€
ПАН КОТ® ar sulīgu vistu mērcē - pilnvērtīga konservētā barība pieagušiem kaķiem. Sastāvs: Gaļa un subprodukti dzīvnieku izcelsmes ne mazāk kā 80% (ieskaitot vistas gaļu ne mazāk kā 4%), ekstrudēti kvieši, zivis, vistas skrimšļi (kolagēna avots), vitamīnu-minerālu-aminoskābju komplekss, taurīns. Nes..
(0)

Konservi kaķiem ПАН КОТ ar zivīm mērcē 100 g x 24 gab

7.20€
ПАН КОТ® zivis mērcē - pilnvērtīga konservētā barība pieaugušiem kaķiem.Sastāvs: dzīvnieku izcelsmes gaļa un subprodukti ne mazāk kā 80% (ieskaitot ne mazāk kā 4% zivju), ekstrudēti kvieši, vistas skrimšļi (avots) kolagēns), vitamīnu-minerālu-aminoskābju komplekss, taurīns. Nesatur dārzeņu ekstrakt..
(0)

Konservi kaķiem ПАН КОТ sautējums ar mājputniem un dārzeņiem 100 g x 24 gab

7.20€
ПАН КОТ® sautējums ar mājputniem un dārzeņiem - pilnvērtīga konservētā barība pieaugušiem kaķiem. Sastāvs: Gaļa un dzīvnieku izcelsmes subprodukti ne mazāk kā 80% (ieskaitot vistu, pīli un tītaru ne mazāk kā 4%), kvieši ekstrudēti, zivis, vistas skrimšļi (kolagēna avots), dārzeņi ne mazāk kā 4% (bie..
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)